Orientačná ponuka


Zimný štadión Ondreja Nepelu - Oficiálne internetové stránky

Titulní stránka
facebook

Usporiadatelia a sponzori

  • WORLD CHAMPIONSHIP SLOVAKIA
  • Bratislava


Cesta: Titulka > Zimný štadión O. Nepelu > Rekonštrukcia ZŠON

 

M.FTÁČNIK: Všetko postupuje tak, aby sme v polovici apríla odovzdali štadión

Milan Ftáčnik
Harmonogram na stavbe Zimného štadióna Ondreja Nepelu sa plní. Slovenskí a švajčiarski hokejisti, ktorí ho užívajú, nemajú pripomienky. Na tlačovej besede to dnes (10.2.2011) povedal bratislavský primátor Milan Ftáčnik pred turnajom Slovakia CUP 2011, ktorý sa uskutoční pred svetovým hokejovým šampionátom v hlavnom meste SR.
 

 
 

"Všetko postupuje tak, ako bolo plánované, tak aby sme v polovici apríla mohli splniť dohodnutý termín a odovzdať štadión na majstrovstvá sveta," povedal Ftáčnik. Popoludní bol na hlavnej ľadovej ploche tréning slovenskej hokejovej reprezentácie.

Podľa informácií z magistrátu prvotné odhadované náklady na rekonštrukciu štadióna boli 74,822 milióna eur. Mesto získalo od ministerstva školstva dotáciu 40,575 milióna eur, pričom v reálnom vyjadrení bola nižšia o DPH. Po piatich dodatkoch k zmluve o dielo bola cena zvýšená o 11,3 milióna eur na 85,878 milióna eur.


Správa bola uverejnená v agentúrnom servise TASR

 
Kontakt: Ing. PhDr. Ľubomír Andrassy
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 11.2.2011 / 11.2.2011

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybraté odkazy


Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & redakčný systém  |  Prihlásiť sa  |  Registrovať sa  |  Mapa stránok