Orientačná ponuka


Zimný štadión Ondreja Nepelu - Oficiálne internetové stránky

Titulní stránka
facebook

Usporiadatelia a sponzori

  • WORLD CHAMPIONSHIP SLOVAKIA
  • Bratislava


Cesta: Titulka > Zimný štadión O. Nepelu > Rekonštrukcia ZŠON

 

Rekonštrukcia a výstavba komunikácií v okolí Zimného štadióna O. Nepelu

auto
Hlavné mesto SR Bratislava prostredníctvom Generálneho investora Bratislavy zabezpečuje v rámci rekonštrukcie Zimného štadióna O. Nepelu aj rekonštrukciu resp. vybudovanie nových prístupových komunikácií v bezprostrednom okolí zimného štadióna. Na Vajnorskej ulici sa zrekonštruovala zastávka električiek, rozšírila sa Vajnorská ulica pred križovatkou s Ulicou odbojárov. Ulica odbojárov sa rozšíri tak, aby bolo zabezpečené samostatné pravé odbočenie do Vajnorskej ulice.
 

 
 
 Na Trnavskej ceste bol vybudovaný samostatný dopravný pruh pre otáčanie vozidiel cez Trnavskú cestu a príjazd do podzemných parkovísk zimného štadióna. V týchto dňoch sa uskutočňuje rekonštrukcia Trnavskej cesty pred križovatkou s Ulicou odbojárov. Jej súčasťou je vybudovanie štyroch betónových jazdných pruhov v dĺžke 40 metrov, rekonštrukcia cestnej svetelnej signalizácie, výstavba novej zastávky MHD na Trnavskej ceste a všetky nevyhnutné prekládky inžinierskych sietí. Upravovať sa bude aj križovatka Trnavská cesta – Ondavská ulica.

Od druhej polovici septembra je v rekonštrukcii Ulica odbojárov pred kúpaliskom Tehelné pole a taktiež je uzatvorená pre rekonštrukciu Kalinčiakova ulica v úseku od Ulice odbojárov po vjazd do základnej školy Kalinčiakova. Súčasťou stavebných prác na Kalinčiakovej ulici bude aj jej predĺženie smerom na Trnavskú cestu, čím vznikne nové prepojenie s Vajnorskou ulicou ako náhrada za uzatvorenie križovatky Trnavskej cesty s Ulicou odbojárov.
 
Kontakt: Ing. PhDr. Ľubomír Andrassy
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 22.9.2010 / 22.9.2010

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybraté odkazy


Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & redakčný systém  |  Prihlásiť sa  |  Registrovať sa  |  Mapa stránok