Orientačná ponuka


Zimný štadión Ondreja Nepelu - Oficiálne internetové stránky

Titulní stránka
facebook

Usporiadatelia a sponzori

  • WORLD CHAMPIONSHIP SLOVAKIA
  • Bratislava


Cesta: Titulka > Zimný štadión O. Nepelu > Rekonštrukcia ZŠON

 

Štadión Orange Aréna je skolaudovaný

štadion skolaudovany
Premiérka Iveta Radičová v sprievode primátora Bratislavy Milana Ftáčnika a starostu bratislavskej mestskej časti Nové Mesto Rudolfa Kusého si v utorok prezrela bratislavský Zimný štadión Ondreja Nepelu (Orange Aréna počas MS).
 

 
 

Premiérka vošla do kabín, prezrela si ľadovú plochu, tréningové haly a miesto, kde bude sídliť Sieň slávy slovenského hokeja. V útrobách novostavby predsedníčka vlády povedala: „Všetci teraz prežívame okamihy po dokončení tejto arény. Je to vynikajúca príležitosť, ako urobiť dobré meno Slovensku aj bez ohľadu nato ako sa bude našim na šampionáte dariť. Veď štadión bude potom slúžiť verejnosti i deťom. Musím sa priznať, že vidím skutočne nadštandard, sú tu unikátne dve haly a skutočne luxusné šatne,“ povedala Iveta Radičová.

 

Primátor Bratislavy Milan Ftáčnik konštatoval, že štadión je majetkom mesta, ale rekonštrukcia je výsledkom spolupráce štátu a mesta. Bez pomoci štátu by to podľa neho nebolo možné. Štadión podľa Ftáčnika znesie nielen hokejové podujatia, ale bol koncipovaný aj ako multifunkčná hala, budú tu môcť byť aj iné športové a aj kultúrne podujatia. "Takúto halu s takouto kapacitou Bratislava jednoducho nemá," uviedol Ftáčnik.

 

Následne na to si slovo vzal aj starosta bratislavského tretieho obvodu Rudolf Kusý v súvislosti s podpísaním kolaudačného rozhodnutia: „Pred hodinou som dokument parafoval a tým je všetko tak, ako má byť. Verím, že všetci budú spokojní.“

 
Kontakt: Web redaktor
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 19.4.2011 / 19.4.2011

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybraté odkazy


Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & redakčný systém  |  Prihlásiť sa  |  Registrovať sa  |  Mapa stránok