Orientačná ponuka


Zimný štadión Ondreja Nepelu - Oficiálne internetové stránky

Titulní stránka
facebook

Usporiadatelia a sponzori

 • WORLD CHAMPIONSHIP SLOVAKIA
 • Bratislava


Cesta: Titulka > Turistický sprievodca

 

Bratislava - Doprava

Bratislava leží na hranici troch štátov, Slovenska, Rakúska a Maďarska. Je dostupná zo všetkých smerov diaľnicami D1, D2 a D4 ako aj významnými medzinárodnými cestami E58, E65, E75 a E575. Do Bratislavy je možný pohodlný príjazd vlakom na tri železničné stanice (Hlavná stanica, ŽST Petržalka a ŽST Nové Mesto) ako aj autobusom na Autobusovú stanicu Mlynské nivy. Prímestská autobusová doprava má zastávku aj na Bajkalskej ulici, bezprostredne pri hokejovej FAN VILLAGE. Okrem pozemnej dopravy je možné dopraviť sa do Bratislavy aj letecky, alebo loďou z Viedne a Budapešti. Na území mesta je k dispozícii hustá sieť liniek MHD (autobusy, električky, trolejbusy) a vozidlá TAXI.

Na vstupných bodoch do Bratislavy (Hlavná železničná stanica, letisko M. R. Štefánika, Stanica autobusov SAD) budú umiestnené informačné stánky pre návštevníkov.

 
 

Súvisiace odkazy

 • dopravaPríchod do mesta
  Príjazd autom do Bratislavy je možný zo všetkých smerov. Z východu diaľnicou D1 (Košice, Žilina, Trenčín), zo severu diaľnicou D2 (Praha, Brno), zo západu diaľnicou D4 (Viedeň) z juhu diaľnicou D2 (Budapešť). Na diaľničnom obchvate mesta ako aj na miestnych komunikáciách sú rozmiestnené navigačno-informačné tabule, ktoré smerujú automobily na záchytné parkoviská.

 • BratislavaPreprava v meste
  Situovanie ORANGE ARENY je v širšom centre mesta v okolí športovísk Tehelné pole. Aréna sa nachádza pri križovatke ulíc Trnavská cesta – Odbojárov. Spojenie Orange Arény s centrom mesta je možné električkovými linkami z Vajnorskej ulice, trolejbusovými linkami z Jégeho ulice a tak isto hustou sieťou autobusových liniek z Trnavskej cesty. Počas šampionátu aj mimoriadnymi kyvadlovými linkami H1 – H5.

  • autáINDIVIDUÁLNA AUTOMOBILOVÁ DOPRAVA
   Príjazd autom do Bratislavy je možný zo všetkých smerov. Z východu diaľnicou D1 (Košice, Žilina, Trenčín), zo severu diaľnicou D2 (Praha, Brno), zo západu diaľnicou D4 (Viedeň) z juhu diaľnicou D2 (Budapešť). Na diaľničnom obchvate mesta ako aj na miestnych komunikáciách sú rozmiestnené navigačno-informačné tabule, ktoré smerujú automobily na záchytné parkoviská.

  • autobusMESTSKÁ HROMADNÁ DOPRAVA
   Na pokrytie zvýšených prepravných nárokov počas MS 2011 IIHF v Bratislave bude zabezpečená kyvadlová doprava zo záchytných parkovísk ako aj z centra mesta. Po poslednom zápase bude zabezpečený odvoz fanúšikov aj mimoriadnymi linkami električiek, autobusov a trolejbusov.

  • Organizácia dopravy v okolí ORANGE ARÉNYORGANIZÁCIA DOPRAVY V OKOLÍ ORANGE ARÉNY
   Návrh projektu organizácie dopravy predpokladá vznik špeciálnej zóny s regulovaným vjazdom. Zóna je ohraničená ulicami: Bajkalská – Vajnorská – Trnavské mýto – Miletičova – Záhradnícka. Do zóny s regulovaným vjazdom bude možný vjazd len pre obyvateľov zóny s trvalým pobytom (na občiansky preukaz), zásobovaniu v čase od 06:00h do 10:00h a pre vozidlá s povolením organizačného výboru a príslušnej mestskej časti. Každý vjazd bude kontrolovaný príslušníkom policajného zboru SR alebo príslušníkom Mestskej polície. Špeciálna zóna bude v platnosti 24 hodín denne od 28.04.2011 do 15.05.2011.

  • dopravaDopravné informácie
   Cieľom projektu monitorovania dopravy v Bratislave počas Majstrovstiev sveta v hokeji 2011 je online získavanie, spracovanie a vyhodnocovanie dát o dopravnej situácii v okolí hokejového štadióna v širšom centre Bratislavy. Výstupom pre motoristov je online dopravný servis, respektíve informácie o aktuálnom stave dopravy, jej intenzite a obmedzeniach v podobe, ktorá im umožní pripraviť sa na dopravné komplikácie počas Majstrovstiev sveta v hokeji 2011.

 • zelená vlnaZelená vlna
  Zelená vlna - hokejové dopravné správy

 
 
Rozbaliť celý strom zložiek dokumentov

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Bratislava - turistický sprievodca > Bratislava - Doprava

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybraté odkazy


Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & redakčný systém  |  Prihlásiť sa  |  Registrovať sa  |  Mapa stránok