Orientačná ponuka


Zimný štadión Ondreja Nepelu - Oficiálne internetové stránky

Titulní stránka
facebook

Usporiadatelia a sponzori

  • WORLD CHAMPIONSHIP SLOVAKIA
  • Bratislava


Cesta: Titulka > Turistický sprievodca > Doprava

 

ORGANIZÁCIA DOPRAVY V OKOLÍ ORANGE ARÉNY

Organizácia dopravy v okolí ORANGE ARÉNY
Návrh projektu organizácie dopravy predpokladá vznik špeciálnej zóny s regulovaným vjazdom. Zóna je ohraničená ulicami: Bajkalská – Vajnorská – Trnavské mýto – Miletičova – Záhradnícka. Do zóny s regulovaným vjazdom bude možný vjazd len pre obyvateľov zóny s trvalým pobytom (na občiansky preukaz), zásobovaniu v čase od 06:00h do 10:00h a pre vozidlá s povolením organizačného výboru a príslušnej mestskej časti. Každý vjazd bude kontrolovaný príslušníkom policajného zboru SR alebo príslušníkom Mestskej polície. Špeciálna zóna bude v platnosti 24 hodín denne od 28.04.2011 do 15.05.2011.

 
 
 
Parkovisko na mieste bývalého cyklistického štadióna na Kalinčiakovej ul. bude vyhradené pre organizátorov, TV štáby, sanitné vozidlá, hasičské vozidlá, policajný zbor SR, a pre vozidlá obyvateľov uzavretej špeciálnej zóny ulíc Kalinčiakova a Odbojárov.


Trnavská cesta v úseku Bajkalská – Jégeho ul. bude v smere do mesta (priľahlý jazdný pás popri štadióne) uzavretá pre všetku dopravu, okrem vozidiel s povolením (MHD, novinári, TV štáby, organizátor, autobusy športovcov, sanitné a hasičské vozidlá a VIP vozidlá). Presný časový rozsah uzávierky bude od 13:00h do 24:00h v dňoch 28.04.2011 – 15.05.2011.
Počas konania šampionátu bude upravený dopravný režim v križovatkách Bajkalská – Trnavská, Trnavská – Jégeho, Bajkalská – Vajnorská, Vajnorská – Odbojárov a Záhradnícka – Mraziarenská. To znamená, že niektoré smery v križovatkách budú dočasne zrušené a niektoré naopak posilnené.
 
 

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Bratislava - turistický sprievodca > Bratislava - Doprava > Preprava v meste > ORGANIZÁCIA DOPRAVY V OKOLÍ ORANGE ARÉNY

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybraté odkazy


Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & redakčný systém  |  Prihlásiť sa  |  Registrovať sa  |  Mapa stránok