Orientačná ponuka


Zimný štadión Ondreja Nepelu - Oficiálne internetové stránky

Titulní stránka
facebook

Usporiadatelia a sponzori

  • WORLD CHAMPIONSHIP SLOVAKIA
  • Bratislava


Cesta: Titulka > Turistický sprievodca > Doprava

 

Zelená vlna

zelená vlna
Zelená vlna - hokejové dopravné správy

 
 

Zobrazených je 25 z celkového počtu 76 záznamov na stránke:  

< predchádzajúca stránka  -1- 2 3 4  ďalšia stránka >
 
ZmenenéNázov a anotáciaZodpovedá
15.5.2011Aktuálna situácia o 23:00 hod.
V Bratislave je cesta na všetkých sledovaných ťahoch pokojná, s výnimkou okolia bratislavského Štadióna a fanvillage. Pred arénou sa pohybuje dav fanúšikov, ktorí dočasne ochromil aj dopravu, ak môžete, Trnavskej ceste sa preto radšej vyhnite, či už po Vajnorskej, alebo po Záhradníckej ulici. Policajti Trnavskú cestu operatívne uzatvárajú v smere na Trnavské mýto, takže rešpektujte ich pokyny. Na obchvate a výjazdoch z miest je situácia bez komplikácií.
Web redaktor
15.5.2011Aktuálna situácia o 18:15 hod.
Po zápase Čechov s Rusmi si v okolí arény na Trnavskej dajte pozor na dav fanúšikov, ktorý dočasne ochromili premávku. Trnavská cesta je dočasne uzatvorená v smere na Trnavské mýto. Komplikácie vám môžu spôsobiť aj chodci v okolí fanvillage na Bajkalskej. Inak je premávka v Bratislave bez problémov a plynulá.
Web redaktor
15.5.2011Aktuálna situácia o 17:30 hod.
V okolí arény je minimum chodcov a Trnavská cesta je prejazdná v oboch smeroch. Na sledovaných križovatkách je situácia obdobne pokojná s minimom áut a bez zdržaní, bez komplikácií prejdete aj po bratislavskom obchvate. Dopravná nehoda sa stala v Trenčíne za Laugariciom v smere do centra. Zrazili sa tam 4 autá. Zdržíte sa tam.
Web redaktor
15.5.2011Aktuálna situácia o 16:30 hod.
V Bratislave je premávka víkendovo pokojná, neovplyvňujú ju ani majstrovstvá sveta, ktorých predposledný zápas sa práve hrá v aréne na Trnavskej. V okolí štadióna je síce na kamerách vidieť väčší počet chodcov, no premávku neohrozujú ani neobmedzujú a Trnavská cesta je prejazdná pre všetku dopravu v oboch smeroch. Cesty na našom území sú pokojné na celom našom území, nehody, obmedzenia, a ani zdržania nám nehlásite.
Web redaktor
15.5.2011Aktuálna situácia o 15:30 hod.
Na sledovaných ťahoch v hlavnom meste je premávka bez problémov, rovnako aj na vjazdoch do Bratislavy. Okolo štadióna už badať zvýšený pohyb chodcov, jazdite tadiaľ preto opatrne. Trnavská cesta je zatiaľ prejazdná v oboch smeroch. Cesty na našom území sú pokojné aj mimo hokejovej metropoly, nehody, obmedzenia, zdržania a ani radary nám nehlásite.
Web redaktor
13.5.2011Aktuálna situcia o 21:00 hod.
Na večerných cestách v okolí zimného štadióna sa nič vážne nedeje. Premávka je plynulá a všetkými hlavnými ťahmi prejdete bez obmedzenia, dohliadajú na to aj bratislavskí dopravní policajti.
Web redaktor
13.5.2011Aktuálna situácia o 15:30 hod.
Na popoludňajších cestách v okolí zimného štadiónu sa zatiaľ nič vážne nedeje, piatková špička je už ale v plnom prúde a doprava sa môže zhusťovať. V okolí arény sa pred zápasom pohybuje množstvo hokejových nadšencov, dávajte preto pozor. Kolóny sa však tvoria na bratislavskom diaľničnom obchvate v smere von z mesta. Niekoľko sto metrov pred odbočkou na Gagarinovu sa ťukli dve autá, je to tam prejazdné, ale počítajte so zdržaním.
Web redaktor
13.5.2011Aktuálna situácia o 14:30 hod.
V okolí štadiónu sú cesty pokojné premávka je mierne zhustená, ale podľa kamier na dispečingu sa na cestách nič nezvyčajné nedeje. Situácia na obchvate je takisto priaznivá. S hustejšou dopravou počítajte na Bajkalskej a na Trnavskej , tá je prejazdná v oboch smeroch. Na plynulosť v premávke, či prípadné komplikácie dohliada aj polícia
Web redaktor
13.5.2011Aktuálna situácia o 13:30 hod.
Piatkové cesty v Bratislave sú pokojné. Premávka je mierne zhustená najmä na Trnavskej a Bajkalskej. Podľa kamier na dispečingu všetkými hlavnými ťahmi a križovatkami v okolí hokejovej arény však prejdete bez obmedzenia. Takisto priaznivá situácia je momentálne aj na bratislavskom obchvate.
Web redaktor
12.5.2011Aktuálna situácia o 22:00 hod.
Bratislavská dopravná polícia dokumentuje nehodu dvoch áut na križovatke Vajnorská - Bajkalská, tam prejdete bez obmedzenia. Na Račianskom mýte zrazila električka chodca, takisto sú na mieste policajti blokujú jeden jazdný pruh, zvýšte tam pozornosť. Na cestách v okolí zimného štadióna inak vládne pokoj, premávka je tam plynulá bez vážnejších komplikácií.
Web redaktor
12.5.2011Aktuálna situácia o 21:00 hod.
Na hlavných ťahoch v okolí zimného štadiónu sa nič nezmenilo, premávka je plynulá len mierne zhustená. Trnavskou cestou popri aréne prejdete v oboch smeroch, pod kontrolou to majú aj dopravní policajti. Ešte dodávame, že na Vajnorskej stále nezaparkujete popri ceste, v oboch smeroch.
Web redaktor
12.5.2011Aktuálna situácia o 19:00 hod.
Premávka v okolí arény je po zápase hustejšia, ale bez vážnejších komplikácií. Trnavskú cestu popri štadióne na potrebný čas v smere do centra uzatvorili a na križovatke Bajkalská - Trnavská riadia dopravu policajti. S hustejšou dopravou preto počítajte na Bajkalskej, ale aj na Vajnorskej. Myslite aj na hokejových fanúšikov, ktorí ešte stále húfne vychádzajú z arény, jazdite preto so zvýšenou pozornosťou.
Web redaktor
12.5.2011Aktuálna situácia o 15:30 hod.
Na bratislavských cestách vládne relatívny pokoj, doprava je len mierne zhustená. Hlavné ťahy v okolí štadiónu majú pod kontrolu policajti, prejdete nimi bez problémov. Trnavská cesta je prejazdná v oboch smeroch, takisto aj Bajkalská a Vajnorská. Pred zápasom sa v okolí štadiónu hromadia fanúšikovia, jazdite preto so zvýšenou pozornosťou. Na slovenských cestách jazdíte bez nehôd a zdržaní.
Web redaktor
11.5.2011Aktuálna situácia o 22:00 hod.
Situácia na večerných cestách v okolí hokejovej arény je aj naďalej pokojná. Trnavská cesta je v oboch smeroch prejazdná a bez problémov prejdete aj všetkými hlavnými križovatkami na hlavných ťahoch. Pripomíname, že na Vajnorskej v oboch smeroch nezaparkujete popri ceste. Na celom území Slovenska je premávka pokojná. Nehlásite nám žiadne nehody, obmedzenia ani zdržania.
Web redaktor
11.5.2011Aktuálna situácia o 21:00 hod.
Večerné cesty v hlavnom meste sú v okolí štadióna absolútne pokojné, premávka je plynulá. Trnavská cesta je už v oboch smeroch prejazdná bez problémov. Na celom území Slovenska je premávka na cestách pokojná. Nehlásite nám žiadne nehody, obmedzenia ani zdržania.
Web redaktor
11.5.2011Aktuálna situácia o 20:00 hod.
Premávka na hlavných ťahoch v okolí hokejovej arény je plynulá bez komplikácií a zdržaní. Všetkými križovatkami prejdete takisto bez obmedzení, okrem križovatky Trnavská - Bajkalská. Trnavská je popri štadióne v smere do centra stále uzatvorená. Na situáciu dohliada polícia. Večerná premávka na slovenských cestách je pokojná. Jazdíte bez nehôd a zdržaní. Ak o nejakých viete, dajte nám vedieť.
Web redaktor
11.5.2011Aktuálna situácia o 19:30 hod.
So zhustenou premávkou počítajte aktuálne na všetkých hlavných ťahoch v okolí štadiónu Ondreja Nepelu. Keďže Trnavskou ulicou popri aréne ešte v smere do centra neprejdete, nárazovo sa zapĺňa Bajkalská pri Troch vežiach v smere na Jarošovu. Hustejšia doprava je na Bajkalskej aj v opačnom smere a podobne aj na Vajnorskej v smere od Polusu. Myslite aj na chodcov, ktorých je v širšom okolí hokejovej haly stále pomerne mnoho.
Web redaktor
11.5.2011Aktuálna situácia o 18:15 hod.
Večerné cesty v hlavnom meste sú pokojné, premávka je mierne zhustená ako v normálny pracovný deň. Premávka na hlavných ťahoch v okolí hokejového štadiónu je plynulá a bez komplikácií. Dohliadajú na to aj policajti. Pripomíname, že na Vajnorskej v oboch smeroch nezaparkujete popri ceste.
Web redaktor
11.5.2011Aktuálna situácia o 15:30 hod.
V okolí štadiónu sú cesty pokojné premávka je mierne zhustená, ale podľa kamier na dispečingu sa na cestách nič nezvyčajné nedeje. Situácia na obchvate je takisto priaznivá. Pred zápasom počítajte so zvýšeným počtom chodcov pri aréne na Trnavskej, zvýšte tam preto pozornosť. S hustejšou dopravou počítajte na Bajkalskej, Trnavská cesta je stále prejazdná v oboch smeroch. Na plynulosť v premávke, či prípadné komplikácie dohliada aj polícia.
Web redaktor
9.5.2011Aktuálna situácia o 23:00 hod.
Okolie zimného štadióna sa v rekordnom čase vyprázdnilo, takže tam problémy nie sú, Trnavská cesta je prejazdná v oboch smeroch. Pozor si však dajte na križovatke ulíc Záhradnícka a Miletičova, kde sa zrazili dve autá a komplikujú tam prejazd. Na ostatných sledovaných ťahoch a tiež na obchvate jazdíte bez problémov.
Web redaktor
9.5.2011Aktuálna situácia o 22:15 hod.
V Bratislave je premávka pokojná - bez nehôd a zdržaní. Jedinou komplikáciou môže byť odliv fanúšikov z arény po konci zápasu Nemcov s Čechmi, ktorý sa dá očakávať v najbližších minútach. Premávka na Trnavskej ceste v oboch smeroch preto bude dočasne ochromená, radíme vám použiť Vajnorskú alebo Záhradnícku ulicu.
Web redaktor
9.5.2011Aktuálna situácia o 21:00 hod.
Situácia na bratislavských cestách je pokojná, na cestách je minimum áut. Trnavská cesta je bez problémov prejazdná v oboch smeroch pre všetku dopravu. Jediným obmedzením tak v hlavnom meste ostáva uzávierka menších ulíc v okolí arény.
Web redaktor
9.5.2011Aktuálna situácia o 19:00 hod.
Po zápase fínov s rusmi je okolí zimného štadióna zvýšený pohyb chodcov. Pri prejazde Trnavskou, najmä okolo zastávok MHD zvýšte radšej pozornosť. Premávku môžu krátkodobo obmedziť aj šoféri ktorí parkovali na parkoviskách na Trnavskej, prípadne pozdĺž Bajkalskej ulice a nárazovo odchádzajú. Inak je premávka v Bratislave plynulá a bez nehôd.
Web redaktor
9.5.2011Aktuálna situácia o 11:00 hod.
Na bratislavských cestách je premávka pokojná a plynulá. V okolí zimného štadióna už vidieť väčší počet chodcov, rovnaká situácia je aj v okolí fan village na Bajkalskej, jazdite tam preto pozorne.
Po bratislavskom obchvate prejdete bez problémov.
Web redaktor
8.5.2011Aktuálna situácia o 22:15 hod.
V Bratislave je premávka pokojná - bez nehôd a zdržaní. Jedinou komplikáciou môže byť odliv fanúšikov z arény po konci zápasu, ktorý sa dá očakávať v najbližších minútach. Premávka na Trnavskej ceste v oboch smeroch preto bude dočasne ochromená, radíme vám použiť Vajnorskú alebo Záhradnícku ulicu.
Web redaktor

Zobrazených je 25 z celkového počtu 76 záznamov na stránke:  

< predchádzajúca stránka  -1- 2 3 4  ďalšia stránka >
 

Zobraziť výber stĺpcov tabuľky »


Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybraté odkazy


Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & redakčný systém  |  Prihlásiť sa  |  Registrovať sa  |  Mapa stránok